Hermann Miksa: Gépelemek. Hermann Miksa műegyetemi tanár József Műegyetemen tartott előadásainak anyaga, ceruzás aláhúzásokkal, 452 gépelt oldal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.