16961.
341. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Heller Farkas: Közgazdaságtan. II. kötet. Közgazdasági politika. Bp.,1920, Németh József,(Rovó Aladár-ny.),500 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.