Magyarországi latin és görög szertartású világi és szerzetes Róm. Katholikus Papság évkönyve és névtára 1904. évre. Szerk.: Egyházi közlöny. Bp.,(1903), Egyházi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.