Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 199

15000.

Rufpreis:
4 000 HUF
Zoltai Lajos: A Hortobágy. A legnagyobb magyar puszta ismertető leírása térképpel, és 23 szövegképpel. Debrecen, 1911, Debrecen Szabad Királyi Város Könyvnyomda-Vállalata, 64 p.+1 t. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de egyben van, lapszéli folttal.
15001.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Buza Péter: Túlparti látomás. Séta az időben, a budai Duna-soron. Bp.,2002, Városháza. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15002.

Rufpreis:
5 000 HUF
Biró József: Kolozsvári képeskönyv. Bp., 1940, Officina. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban, ajándékozási bejegyzéssel.
15003.

Rufpreis:
2 000 HUF
15004.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
15005.

Rufpreis:
5 000 HUF
Borbíró Virgil - Valló István: Győr városépítéstörténete. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sok képpel, ajándékozási sorokkal, beragasztott fülszöveggel, jó állapotban.
15006.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15007.

Rufpreis:
5 000 HUF
15008.

Rufpreis:
3 000 HUF
15009.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kiss Gábor: Villák és keretek a Dunakanyarban. Leányfalu. Bp.,2009, Onlineprint. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15010.

Rufpreis:
2 000 HUF
Budapest Története I. kötet. Szerk.: Gerevich László. Bp., 1975, Akadémia Kiadó. Három térkép melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
15011.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF