16900.
341. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., é. n., Béta Irodalmi Rt. A szerző dedikációjával. Laza, kopott vászonkötésben.