16883.
341. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Fortnet Béla - Dr. Paul Benő: Allergia és allergiás betegségek. Belgyógyászati klinikai tanulmány allergiás jelenségekről és kórképekről. Bp., 1938, Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.