Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Fordította: Baloghy Mária. Szegő É... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/341/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Arthur-Ransome-Fecskek-es-fruskak-Forditotta-Baloghy-Maria-Szego-Eva-rajzaival-Bp-en~II1727154
1727154
17274
341
Books: Tales
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Fordította: Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval
: vörös_iván