Dr. Zunz: Gesammelte Schriften. Berlin, 1875, Louis Gerschel Verlagsbu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/341/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~1000013/Dr-Zunz-Gesammelte-Schriften-Berlin-1875-Louis-Gerschel-Verlagsbuchhandlung-Kiadoi-bordazott~II1901771
1901771
17104
341
Books: Judaica
Beschreibung: Dr. Zunz: Gesammelte Schriften. Berlin, 1875, Louis Gerschel Verlagsbuchhandlung. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, gerince szakadt, sérült, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor