Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 177

15726.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Zágoni Mikes Kelemen Törökországi levelei. A Magy. Kir. Kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás. Bp., 1906, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötésben, kissé kopott gerinccel, egyébként jó állapotban
15727.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Mokos Gyula: A hercegszöllősi kánonok. MÁs egyházi iratokkal egybeveté - , Bp., 1901. Magyar Prot. Irodalmi Társaság. 278p. Kiadói, sérült papírkötésben. Ritka!
15728.

Rufpreis:
5 000 HUF
Tägliche Andachtshebungen zum Gebrauch Ihro Kaiserlichen Majestat der Königin zu Hungarn und Bóheim. Mária Teréziának címzett imádságoskönyv. Ofen, 1779. Thom. és Trattner. 188 + 4p + 6 t. rézmetszetek + hozzákötve: Normalmeßgesang Litaneuen und Gebeter mit selbe... Wien, 1783. Gehlenschen Schriften. 31p. Kissé megviselt aranyozott díszes bőrkötésben. Ritka!
15729.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Huszár Aladár: Küzdelem a magyarságért. Bp. 1941, Hungária. Sérült védőborítójú papírkötésben.
15730.

Rufpreis:
5 000 HUF
Országgyűlési emlékkönyv 1866 III. füzet. Falk Miksa, Jókai Mór, Kriza János, Pálffy Albert... közreműködésével. Országgyűlési beszédek a közös ügyek fölött... Szerkesztő: Farkas Albert. Pest, 1867. Heckenast Gusztáv. 64 p + 6 fametszetű képviselő portré. Kiadói papírborítékban
15731.

Rufpreis:
8 000 HUF
Országgyűlési emlékkönyv 1866 II. füzet. Falk Miksa, Jókai Mór, Kriza János, Pálffy Albert... közreműködésével. Országgyűlési beszédek a közös ügyek fölött... Szerkesztő: Farkas Albert. Pest, 1867. Heckenast Gusztáv. 64 p + 6 fametszetű képviselő portré. Kiadói papírborítékban.
15732.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Nagy Iván Magyarország családai címerekkel és leszármazási táblákkal II. kötet, 2. füzet. Bethlen - Boncz Pest, 1858. Ráth Mór.80 p. Eredeti papírkötésben
15733.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Nagy Iván Magyarország családai címerekkel és leszármazási táblákkal II. kötet, 3. füzet. Bonetti - Bruckenthal Pest, 1858. Ráth Mór 78 p. Eredeti papírkötésben
15734.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Heckenast Gusztáv: Fejedelmi (királyi) szolgálónépek a korai Árpád-korban. Értekezések a történeti tudományok köréből. Bp., 1970, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, felületén gyűrődéssel.
15735.

Rufpreis:
3 000 HUF
15736.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Marczali Henrik: A XIX. század története I-II. kötet. I.kötet: A reformok kora. II. kötet: A magaskultúra százada. Bp.,én.,Révai. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15737.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF