Vasúti diesel-vontatójárművek. Szerk.: Varga Jenő. Bp.,1974, Műszaki.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/341/kategorien~Bucher/Bucher-Bahn-Lokomotive~1000012/Vasuti-diesel-vontatojarmuvek-Szerk-Varga-Jeno-Bp-1974-Muszaki-Kiadoi-felvaszon-kot~II1816889
1816889
17065
341
Books: Railways, locomotives
Beschreibung: Vasúti diesel-vontatójárművek. Szerk.: Varga Jenő. Bp.,1974, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, az elülső szennylap és előzéklap gyűrött.
: tánczos_gábor