Németh József: Leica felvételek. A szerző 130 felvételével. Bp., 1944... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/341/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Nemeth-Jozsef-Leica-felvetelek-A-szerzo-130-felvetelevel-Bp-1944-Athenaeum-130-p-plus-VI~II1917540
1917540
16655
341
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Németh József: Leica felvételek. A szerző 130 felvételével. Bp., 1944. Athenaeum. 130 p. + VIII. Kiadói, kopott félvászon kötésben.
: tánczos_gábor