Tolvaly Ferenc: El Camino - Az út. Bp., 2005. Kortárs kiadó. Egészvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/341/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Tolvaly-Ferenc-El-Camino-Az-ut-Bp-2005-Kortars-kiado-Egeszvaszon-kotesben-papir-ve~II1922327
1922327
17293
341
Beschreibung: Tolvaly Ferenc: El Camino - Az út. Bp., 2005. Kortárs kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
: turóczi_márk