Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte: Koroda Pál. Bp.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/341/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Reviczky-Gyula-osszes-koltemenyei-Sajto-ala-rendezte-Koroda-Pal-Bp-1911-Athenaeum-Harma~II1797823
1797823
18571
341
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte: Koroda Pál. Bp., 1911, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval.
: pintér_henrietta