11202. 340. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
31
0 HUF
Zsolnay eozin mázas vadászmotívumos névjegykártya tartó, jelzett, apró kopásokkal, máz alatti hajszálrepedésekkel, 16,5×11,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor