18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Societe Ceramique szecessziós levestál ( 2db), tálak (4db), levonókepés, kopottak egyiken hajszál repedéssel, jelzett, 24×14-38×22 cm, összesen:6 db