Jelzett "csipkés" mini csésze és alj, kézzel festett, apró kopásokkal https://www.darabanth.com/de/fernauktion/340/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Jelzett-csipkes-mini-csesze-es-alj-kezzel-festett-apro-kopasokkal~II1909274
1909274
11313
340
Rufpreis:
7 000 HUF 18,92 EUR , 20,59 USD
Beschreibung: Jelzett "csipkés" mini csésze és alj, kézzel festett, apró kopásokkal
: turóczi_márk