Hollóházi II. János Pál pápa tányér, matricás, jelzett, apró kopásokka... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/340/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Hollohazi-II-Janos-Pal-papa-tanyer-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-sajat-dobozaban~II1911389
1911389
11217
340
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Hollóházi II. János Pál pápa tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, saját dobozában, d: 25,5 cm
: tánczos_gábor