11188. 340. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
23
0 HUF
Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, búrával, kézzel festett, jelzett, a talpak kopottak, m: 23,5 cm, búrával: 28 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván