Theresienthal talpas csiszolt poharak ( 6db), aranyozott széllel, apró... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/340/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500008/Theresienthal-talpas-csiszolt-poharak-6db-aranyozott-szellel-apro-karcolasokkal-kopasokkal-~II1911209
1911209
11336
340
Glass-objects
Beschreibung: Theresienthal talpas csiszolt poharak ( 6db), aranyozott széllel, apró karcolásokkal kopásokkal, jelzés nélkül, csorbák nélkül, m:9 cm (6×)
: turóczi_márk