30830.
340. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
~1920-1930. "Buda Lövész Egylet" zománcozott, aranyozott jelvény szalaggal (55x42mm) T:2 kopott zománc