19001. 340. Gelaufene Fernauktion Juwelen
15 000 HUF
0 HUF
Antik ezüst(Ag) gombok, 4 db, jelzett, horpadással, sérüléssel, d: 2,5 cm, nettó: 53,4 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk