cca 1860 Vörösmarty Mihály portréja. Barabás Miklós festménye után kés... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/340/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500003/cca-1860-Vorosmarty-Mihaly-portreja-Barabas-Miklos-festmenye-utan-keszult-rezkarc-11x17~II1913663
1913663
11049
340
Engravings
Beschreibung: cca 1860 Vörösmarty Mihály portréja. Barabás Miklós festménye után készült rézkarc. 11x17 cm Üvegezett keretben
: turóczi_márk