Élesdy István (1912-1987): Város részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29×... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/340/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500031/Elesdy-Istvan-1912-1987-Varos-reszlet-Rezkarc-papir-jelzett-29C39739-cm~II1915404
1915404
10056
340
Beschreibung: Élesdy István (1912-1987): Város részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
: tánczos_gábor