Aba jelzéssel: Női akt. Tus, papír, apró szakadással, sérült keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/340/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500031/Aba-jelzessel-Noi-akt-Tus-papir-apro-szakadassal-serult-keretben-24C39718-cm~II1898946
1898946
340
Beschreibung: Aba jelzéssel: Női akt. Tus, papír, apró szakadással, sérült keretben, 24×18 cm
: vörös_iván