12555.
340. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 000 HUF
cca 1910 A Keszthelyi Gazdasági Akadémia tanulói?, fotó, Satrál Andor keszthelyi műterméből, kartonra ragasztva, sarkán kis sérüléssel, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 12×17 cm