2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Hajós József: Az élet titkaiból a modern élettan bölcselete. Székesfehérvár,1921, Szerzői kiadás, (Székesfehérvári Egyházmegyei Könyvnyomda-ny.), 6+461+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.