1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
A tizenkét Pius. Írták Balanyi György. Kühár Flóris, Ijjas Antal, Juhász Vilmos, Parragi György. Bp., 1942., Arkádia, 470 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.