15502.
340. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
[Mikkelsen Ejnar] Mikkelsen Kapitány: A sarkvidék Robinsonja. Fordította: Balla Igánc. Bp., 1913, Singer és Wolfner, VIII+309+2 p.+36 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, számos aláhúzással, bejegyzéssel.