17186.
340. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Platen M(oritz): Az új gyógymód. II. kötet. Bp.,én., Schroeter H. L. Színes táblákkal, mellékletekkel. Javított gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.