17232.
340. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
M. Platen: Die Neue Heilmethode. II. Band. Berlin-Leipzig-Wien-Stuttgart, , Deutsches Verlaghaus Bong & Co. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, hiányzó táblákkal, 874-879 oldalak között hiányzó lapokkal, kijáró lapokkal, megviselt állapotban, német nyelven./ Linen-binding, without tables, from 874 to 879 without pages, some pages are coming out, in German language, in poor condition.