17234.
340. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Fürst, Artur - Moszkowski: Az élő világ csodái. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval.