17192.
340. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Beke Manó: Determinánsok. Természet és technika I. Bp.,[1925],Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.