17199.
340. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. V. kötet II. rész A Déli, Közép, Északi és Keleti Európának plasztikája és az Európai Földség politikai leírása. A nyugoti földségek. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1903, Pleitz Fer. Pál. Korabeli, erősen sérült félvászon kötésben.