Az 1897-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1897, Országos Törvénytár Szerkesztősége., Pesti Könyvnyomda Rt., IV+390 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.