Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 64

17100.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bp.,1987, Corvina. Második, átdolgozott és javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Kövi Pál (1924-1998) által dedikált. Valamint a könyvbemutatóra szóló meghívóval, Kövi Pál által dedikálva, és egy újságcikk a könyvről.
17101.

Rufpreis:
5 000 HUF
Bánhegyi-Bohus-Kalmár-Ubrizsy: Magyarország kalaposgombái. Bp., 1951. Akadémiai Kiadó, Egészvászon kötésben, kopásokkal
17102.

Rufpreis:
4 000 HUF
Urmánczy Nándorné szakácskönyve. Bp.,1915, Franklin, 272+4 p. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, hiányzó gerinccel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
17103.

Rufpreis:
2 000 HUF
17104.

Rufpreis:
3 000 HUF
Z. Tábori Piroska: Háztartás háztartási alkalmazott nélkül. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 98+2 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
17105.

Rufpreis:
2 400 HUF
Egy lángon főtt ételek. Takarékos konyha. Bp., ,Singer és Wolfner,(Radó István-ny.), 78+2 p. Papírkötésben, restaurált papírborítóval, a címlapja hiányos.
17106.

Rufpreis:
2 400 HUF
Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1965, Minerva Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóban, az egyik fotón szakadással, jó állapotban.
17107.

Rufpreis:
2 400 HUF
Báldy Bálint: Baromfitenyésztési rádiótanfolyam. A budapesti rádióban 1935. november 7.-től december 19-ig megtartott előadássorozat bővített anyaga. Rádiós Gazdasági Előadások. VIII. évf. Bp., 1936, Pátria, 83 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17108.

Rufpreis:
1 800 HUF
Christian Callex: Borenciklopédia. Fordította: Lengyel Péter. Bp.,2002,Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17109.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17110.

Rufpreis:
1 000 HUF
17111.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF