17524.
340. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalakjairól. + Híres szerelmesek. Bp., 1908-1909, Franklin-Társulat, XVI+348+336 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.