11121. 339. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Herendi Eton mintás csészealj ( 2 db), Viktória mintás fogpiszkálótartó, tálka, kopott, jelzett (koronás is), összesen:4 db , d:7 és 15 cm, 5×6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván