30537.
339. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
ifj. Szlávics László (1959-) 1987. "Aradi vértanúk I.-XIII." vörösréz sorozat az aradi vértanúk portréjával (13xklf), dÃsztartóban, dÃsztokban, a 26. honvédzászlóalj 5. századának sérült viaszpecsétjével (39-40mm) T:1