31100.
339. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett, dísztokban (70mm) + 1985. "A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatáért / Felszabadulásunk 40. évfordulójára" Br emlékérem tokban (70mm) + ~1970. "Érdemes Társadalmi Munkás" jelvény sérült tokban + "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott fém jelvény tokban (35mm) T:2,2-