11247.
339. Gelaufene Fernauktion
Uhren
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Waltham aranyozott zsebóra, duplafedeles, másodpercmutatóval, működik, hiányzó üveglappal, kopásnyomokkal, d: 4,7 cm