11083.
339. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Antik faragott fa imádkozó pap, aranyozott, sérült fa talapzaton, m:19 cm