Grandville, J.J.: Les Fleurs animees. I. Paris, 1847. Gonet. 28 színez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500031/Grandville-JJ-Les-Fleurs-animees-I-Paris-1847-Gonet-28-szinezett-acelmetszettel-Aranyozo~II1147043
1147043
11008
339
50000
Engravings
Rufpreis:
50 000 HUF 135,14 EUR , 147,06 USD
Beschreibung: Grandville, J.J.: Les Fleurs animees. I. Paris, 1847. Gonet. 28 színezett acélmetszettel. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. jó állapotban / 28 colored steel engraving. In gold plated linen binding.
: tánczos_gábor