Somlai Vilma (1938-2007): Szénaboglyák, akvarell, papír, jelzett, kart... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Somlai-Vilma-1938-2007-Szenaboglyak-akvarell-papir-jelzett-kartonra-ragasztva-25C39735-cm~II1907122
1907122
10192
339
Beschreibung: Somlai Vilma (1938-2007): Szénaboglyák, akvarell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 25×35 cm
: vörös_iván