Nádler jelzéssel: Folyópart házakkal. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nadler-jelzessel-Folyopart-hazakkal-Olaj-vaszon-keretben-40C39750-cm~II1907289
1907289
10145
339
14000
Beschreibung: Nádler jelzéssel: Folyópart házakkal. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm
: vörös_iván