Csáki-Maronyák József (1910-2002): Varsahalászok. Rézkarc, papír, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csaki-Maronyak-Jozsef-1910-2002-Varsahalaszok-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben~II1903201
1903201
10030
339
Beschreibung: Csáki-Maronyák József (1910-2002): Varsahalászok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×39 cm
: vörös_iván