Barta Ernő (1878-1956): Budavári Palota. Színes litográfia, papír, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Barta-Erno-1878-1956-Budavari-Palota-Szines-litografia-papir-jelzett-23C39718-cm~II1905203
1905203
10007
339
Beschreibung: Barta Ernő (1878-1956): Budavári Palota. Színes litográfia, papír, jelzett, 23×18 cm
: vörös_iván