1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Nemes Török János (1900?-1980): Ex-libris Dr. Illyés Sándor László, Erzsók Asszony születésnapjára. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5×7 cm