1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dániel Viktor (1926- ): Dr. Illyés Sándor László és hitvese köszöntik a szegedi IV. Országos Kisgrafikai Találkozó résztvevőit. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5×7 cm