cca 1890 Marilla magaslati gyógyhely és környéke Sanatorium mell-idegbetegek és üdülők részére. 6p. + 20 nagyméretű, feliratozott keményhátú fotó 22x29 cm. Aranyozott egészvászon kötésben, gerincen kis sérüléssel egyébként jó állapotban. / Marilla Spa and Sanatorium. Booklet with description in Hungarian and German and 20 large photos with descriptions. In ornamented linen binding.