3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Mechanical Engineers' Handbook. Szerk.: Lionel S. Marks. New York-London, 1930, McGraw-Hill Book Company. Szövegközti illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.